VI Niedziela Wielkanocna (09.05.2021r.)

 1. Nieustannie trwamy w radości płynącej ze zmartwychwstania Pańskiego.
 2. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Majowe ku czci NMP, które odprawiane są codziennie 10 min. przed Mszą św. wieczorną.
 3. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
 4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 5. W czwartek wspomnienie NMP z Fatimy.
 6. W piątek święto św. Macieja Apostoła.
 7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii dzieci przystąpią do I Komunii Świętej przy zachowaniu wszystkich przepisów sanitarnych. Msza św. pierwszokomunijna zostanie odprawiona o godz. 11:00 i 12:30. Spowiedź święta dla dzieci i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych w sobotę o godz. 11:00. Katecheza dla dzieci o godz. 19:00 w kościele. Próby dla dzieci z godz.11:00 w poniedziałek i czwartek o godz. 16:45. Próby dla dzieci z godz. 12:30 we wtorek i piątek o godz. 16:45.
 8. W Najbliższą niedzielę przypada miesięczna taca na potrzeby kościoła i parafii. Bóg zapłać za wyjątkowe potraktowanie tej tacy.
 9. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
 10. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy św. porannej.
 11. Wczoraj sakramentalny związek małżeński zawarli: Monika Krzak i Krystian Cesarz. Nową rodzinę polecajmy Bogu w modlitwie.
 12. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli!
Dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień „Szczęść Boże”!