XXIII niedziela Zwykła (7.09.2025)

  1. Podziękowanie za modlitwę i ofiary na potrzeby naszej świątyni: Szul, Nowak, Bóg zapłać wszystkim bezimiennym ofiarodawcom.
  2. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami, którzy pragną, aby ich dzieci przygotowywały się do I Komunii św.
  3. Za tydzień po mszy św. o godz. 11 pierwsze spotkanie i zapisy młodzieży do sakramentu bierzmowania, / klasy VII, VIII i starsi/.
  4. W sobotę na godz. 9.00 zapraszam chętne osoby do pomocy przy myciu okien w kościele.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość odpustową. Suma o godz. 12.30 a po niej procesja wokół kościoła. Zapraszam asystę, dziewczynki do sypania kwiatków.
  6. Kancelaria czynna wtorek i czwartek po mszy świętej wieczornej. Zapraszam tego dnia wcześniej do kościoła na mszę świętą.

Życzę błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.