II NIEDZIELA WIELKANOCNA (16.04.2023)

  1. Kończąc Oktawę Wielkanocy przeżywamy dzisiaj Święto Miłosuerdzia Bożego. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, w czasie której odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Rozpoczyna się 73 Tydzień Miłosierdzia. Modlitwą i darem materialnym wspieramy potrzebujących. Ofiary jakie złożymy na tacę w najbliższą niedzielę przeznaczone będą na Caritas w naszej Diecezji.
  3. W środę, jak każdego 19-go dnia miesiąca, modlimy się za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Po Mszy św. ucałowanie relikwii.
  4. Msza św. za wstawiennictwem św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, w sobotę o godz. 18:00. Przynieśmy ze sobą róże, które będą poświęcone. Po Mszy św. ucałowanie relikwii.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. W tym tygodniu pierwsza próba do uroczystości komunijnej w poniedziałek o godz. 16:00.
  6. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP śpiewamy w każdą niedzielę po Mszy św. o 8:00 rano.
  7. W każdy wtorek o 7:30 modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa wypraszając potrzebne łaski.
  8. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy św. porannej.
  9. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Urszuli Iwanickiej z ul. Naftowej, babci pana Adriana Deli, który wykonuje w naszej parafii prace dekoracyjne i Jana Szafrana z ul. Naftowej. Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.
  10. Zachęcamy do nabycia świątecznej prasy katolickiej. Jest „Niedziela” i „Gość Niedzielny” po 10zł, „Gość Niedzielny Extra” w cenie 10 zł,  „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci i młodzieży oraz gratisowe „Dobre Nowiny”.

Wszystkim życzymy miłego świątecznego wypoczynku! Dziękujemy za wspólną modlitwę a na najbliższe dni „Szczęść Boże”!