XXIX Niedziela zwykła (17.10.2021r.)

 1. Trwa miesiąc Październik. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:  dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 17:00, dla dorosłych o 17:45. W niedziele o 16:30.
 2. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  –  W poniedziałek – święto św. Łukasza, Ewangelisty
  –  We wtorek – wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika
  –  W środę – wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
  –  W piątek – wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
 3. W piątek, jak każdego 22-go dnia miesiąca, Msza św. za wstawiennictwem św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Przynieśmy ze sobą róże, które będą poświęcone. Jednocześnie tego dnia o godz. 18:00 ks. bp Piotr Skucha dokona uroczystego poświęcenia obrazu bł. ks. Jerzego Popiełuszki, który będzie powieszony w naszym kościele. W czasie Mszy św. będą również poświęcone różańce dla dzieci pierwszokomunijnych.
 4. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Ofiary jakie złożymy tego dnia na tacę, przeznaczone będą na Papieskie Dzieła Misyjne.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9:30 uroczysta celebracja dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 6. Również w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 katecheza dla rodziców dzieci, które  w tamtym roku przystąpiły do I Komunii Świętej.
 7. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP śpiewamy w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00 rano.
 8. W każdy wtorek o godz. 7:30 modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa.
 9. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środy po Mszy św. porannej.
 10. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy dzieci i młodzież na spotkanie scholii a na 11:00 chłopców na spotkanie dla ministrantów. 
 11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla młodzieży i dzieci „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli!
Dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień „Szczęść Boże”!