XXVII Niedziela zwykła (03.10.2021r.)

 1. W Dzisiejszą niedzielę wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiarę do puszek na Caritas.
 2. W październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. Dla dorosłych codziennie o 17:45,  dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o 17:00.
 3. Dzisiaj zapraszamy Żywy Różaniec na nabożeństwo różańcowe o 16:30, w czasie którego nastąpi zmiana intencji różańcowej. W tym miesiącu modlimy się: „aby każdy ochrzczony był włączony w ewangelizację, był gotowy do misji przez świadectwo życia mającego smak Ewangelii”.
 4. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  – W poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  – We wtorek – św. Faustyny Kowalskiej
  – W czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej a zarazem I czwartek miesiąca. W tym dniu przypada 13 rocznica śmierci ks. Bp-a Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym pierwszym pasterzu
 5. W przyszłą niedzielę kolejny Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na „Żywy Pomnik JPII”, jest nim wspierana przez nas uboga a zdolna młodzież.
 6. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Wojciecha Kłoska z ulicy Naftowej. Zmarłego polecajmy Bogu w modlitwach.
 7. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy dzieci i młodzież, które chciałyby uczestniczyć w śpiewie scholii w naszej parafii, a na 11:00 chłopców od kl. II-VIII, chętnych do służby liturgicznej przy ołtarzu.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Dla młodzieży i dzieci „Mały Gość Niedzielny”. Wychodząc z kościoła gratisowo możemy zabrać ze sobą „Dobre Nowiny”.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli!
Dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień „Szczęść Boże”!