IV Niedziela zwykła (31.01.2021r.)

 1. Kończymy tradycyjny okres śpiewania kolęd.
 2. We wtorek 02 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną modlitwą otaczamy wszystkie osoby, które żyją konsekracją zakonną. Modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego z naszej diecezji. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 9:00, 16:30 i 18:00, w czasie których zostaną poświęcone świece. Na godz. 16:30 zapraszamy szczególnie dzieci pierwszokomunijne. Po Mszy św. będą zbierane w tym dniu ofiary do puszek na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych.
 3. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  w środę – Św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszy św. błogosławieństwo gardła
  w czwartek – I czwartek miesiąca
  w piątek – św. Agaty, dziewicy i męczennicy, a zarazem I piątek miesiąca. Po Mszy św. wieczorowej rozpoczniemy adorację Najśw. Sakramentu, która potrwa do 21:00. Zakończenie adoracji Apelem Jasnogórskim.
  w sobotę – św. Pawła Miki i towarzyszy, męczenników a zarazem I sobota miesiąca. Z racji pandemii nadal nie ma odwiedzin chorych w domach.
 4. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. Przed Mszą św. nabożeństwo różańcowe i podanie nowej intencji.
 5. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w każdą środę po Mszy św. porannej.
 6. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
 7. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o godz. 16:45.
 8. Wznawiamy spotkania Kręgu Biblijnego, które w naszej parafii prowadzi zawsze ks. Wikariusz. Pierwsze spotkanie w środę po Mszy św. wieczorowej w salce katechetycznej na plebanii.
 9. Z racji pandemii kancelaria parafialna czynna jest od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczorowej.
 10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”. Wychodząc z kościoła możemy zabrać gratisowo „Dobre Nowiny”.
 11. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb Wandy Grzegorzek z ul. Naftowej. Zmarłą polecajmy Bogu w modlitwie.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli!
Dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień „Szczęść Boże”!