ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO (10.01.2021 r.)

  1. Dzisiejszym świętem kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Kolędy możemy śpiewać do 2 lutego. Od jutra rozpoczynamy pierwszą część okresu zwykłego w ciągu roku, który potrwa do Środy Popielcowej.
  2. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Droga Krzyżowa i Godzina Miłosierdzia o 15:00.
  3. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory o 16:45
  4. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP śpiewane są w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
  5. W tym roku z racji pandemii nie ma tradycyjnej wizyty duszpasterskiej – kolędy. Błogosławieństwo domu i rodziny jest możliwe tylko na wyraźne zaproszenie samych rodzin. Takie odwiedziny należy zgłosić w zakrystii podając adres i termin wizyty. W styczniu odprawiane też są Msze św. o godz. 18:00 dla mieszkańców poszczególnych klatek naszej parafii. Jeżeli ktoś ma życzenie może złożyć ofiarę kolędową, a także na ocieplenie i tynkowanie pozostałych dwóch ścian naszego kościoła.
  6. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środy po Mszy św. porannej
  7. Msze św. w tygodniu o 7:30 i 18:00.
  8. W przyszłą niedzielę przypada miesięczna taca na potrzeby kościoła i parafii. Bóg zapłać za wyjątkowe potraktowanie tej tacy.
  9. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Mariana Szkliniarza z ul. Akacjowej. Zmarłego polecajmy Bogu w modlitwie.
  10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla dzieci i młodzieży „Mały Gość Niedzielny”.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli,
dziękujemy za wspólna modlitwę,
a nadchodzący tydzień „Szczęść Boże”!