XXVII Niedziela Zwykła (04.10.2020 r.)

 1. Rozpoczęliśmy miesiąc październik. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież, szczególnie dzieci pierwszokomunijne.
 2. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  – w poniedziałek św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  – w środę NMP Różańcowej
 3. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 8:00.
 4. W środę przypada 12 rocznica śmierci Ks. Bp-a Adama Śmigielskiego. Pamiętajmy w modlitwie o naszym pierwszym pasterzu.
 5. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb św. pamięci Urszuli Pardo z ul. Naftowej. Zmarłą polecajmy Bożemu Miłosierdziu.
 6. Kontynuowane są prace przy ociepleniu i tynkowaniu bocznych ścian kościoła. Bóg zapłać wszystkim, którzy składają na ten cel ofiary.
 7. Na dzisiejsze nabożeństwo różańcowe o godz. 16:30. Zapraszamy szczególnie Żywy Różaniec. Jak w każdą I niedziele miesiąca dzisiaj zmiana intencji. W październiku modlimy się ; „ aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety na mocy chrztu w większym stopniu byli włączeni w podejmowaniu odpowiedzialności za Kościół”.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus”. Po Mszy św. wychodząc z kościoła będziemy mogli złożyć ofiarę do puszek wspomagając fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeznaczony dla zdolnej młodzieży pochodzącej z biednych rodzin.
 9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; jest Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień „Szczęść Boże”.