XII Niedziela Zwykła ? 21.06.2020 r.

 1. Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w przygotowaniu w ostatnią niedzielę wizytacji kanonicznej Ks. Bp-a i Jubileuszu 35-lecia istnienia naszej parafii szczególnie chórowi parafialnemu, wspólnotom działającym w parafii, ministrantom i asyście. Jesteśmy wdzięczni ks. Michałowi za przygotowanie młodzieży do przyjęcia sakramentu bierzmowania, do którego przystąpiły 23 osoby.
 2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są codziennie 15 minut przed Mszą świętą
 3. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  – w poniedziałek jak każdego 22-go dnia miesiąca Msza św. za wstawiennictwie św. Rity, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych o godz. 18:00. Przyniesiemy ze sobą róże, które będą poświęcone.
  – w środę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
  – w sobotę27 czerwca wspomnienie MB Nieustającej Pomocy i Cyryla Jerozolimskiego Bp-a
 4. Jutro w poniedziałek ks. wikariusz Michał Langer obchodzi 50r. swoich urodzin. Msza św. od parafian będzie odprawiona tego dnia o godz. 18:00 w jego intencji.
 5. W najbliższą sobotę o godz. 10:00 w naszej katedrze będzie odprawiona Msza św. w intencji Ks. Bp-a Piotra Skuchy w 50 r. jego święceń kapłańskich
 6. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Dziękujemy ks. Michałowi i pani Jolancie za pełnioną posługę katechetyczną w minionym roku.
 7. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym od 1 lipca Msze św. w niedzielę będą tylko do południa o  godz. 8:00, 11:00, 12:30, a w dni powszednie wieczorem o godz. 18:00 ? nie będzie Mszy św. porannej.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; jest Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, miłego wypoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień ?szczęść Boże?.