Uroczystość Najświętszej trójcy ? 07.06.2020 r.

 1. Od poniedziałku po Zesłaniu Ducha Świętego rozpoczęliśmy drugą część okresu zwykłego w ciągu roku, który potrwa do Adwentu.
 2. Dzisiejszą uroczystością kończymy okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej.
 3. W czwartek 11 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa ? Boże Ciało. Msze św. będą w porządku niedzielnym o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:30 i 17:00. Z racji trwającej epidemii koronawirusa procesja eucharystyczna będzie po Mszy św. o godz. 11:00 dookoła kościoła do czterech symbolicznych stacji.
 4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii odbędzie się wizytacja kanoniczna, którą przeprowadzi Ks. Bp Ordynariusz Grzegorz Kaszak. Wizytacja odbywa się co 5 lat. Ks. Biskup będzie u nas w niedzielę na wszystkich Mszach św. dopołudniowych. O godz. 9:30 udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania, o godz. 11:00 odprawi Msze św. jubileuszową w 35 rocznicę istnienia naszej parafii. Wizytacja zostanie przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi. Przypominamy, że w kościele nie obowiązuje limit osób.
 5. W miesiącu czerwcu mija również 25 lat obecności w  naszej parafii obrazu MB Nieustającej Pomocy.
 6. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  – w poniedziałek św. Jadwigi Królowej,
  – w sobotę św. Antoniego z Padwy.
 7. W najbliższą niedzielę jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich będzie obchodził Ks. Bp Piotr Skucha. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Jubilacie.
 8. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiane są codziennie 15 minut przed Mszą św. wieczorną.
 9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; jest Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny dla dzieci i młodzieży. Otrzymamy też gratisowo wychodząc z kościoła ?Dobre nowiny?.
 10. Godzinki do Niepokalanego Poczęcia NMP po Mszy św. o godz. 9:30.
 11. Dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w środę po Mszy św. wieczornej, kandydatów do bierzmowania w poniedziałek, wtorek i piątek.
 12. Możemy w czerwcu zamawiać Msze św. są nadal wolne intencje.

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień ?szczęść Boże?.