Poniedziałek Wielkanocny ? 13.04.2020 r.

  1. Trwamy w radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego przeżywając Oktawę Wielkanocy.
  2. Nadal Trwamy w błagalnej modlitwie do Boga o ustąpienie rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa. Pamiętamy o wszystkich chorych, pogrążonych w lęku i obawach przed zarażeniem i przebywających na kwarantannie. Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych po zarażeniu wirusem.
  3. W przyszłą niedzielę Wielkanocną obchodzimy święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia w czasie której odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. Z racji oktawy  w najbliższy piątek nie ma postu.
  5. Nieszpory dzisiaj o godz. 16:45.

Jako duszpasterze składamy wszystkim świąteczne życzenia.
W radosnym zadziwieniu tajemnicą Nocy Paschalnej i Wielkanocnego Poranka wejdźmy razem do tego pustego grobu, by świat i od nas mógł się dowiedzieć, że śmierć jest już pokonana.
Na czas Świąt Wielkanocnych prosimy was o przyjęcie z serca płynących życzeń ? niech Zmartwychwstały Chrystus wypełni wasze życie pokojem. Szczęść Boże.


Nie zapominajmy o swojej parafii
         W zaistniałych trudnych okolicznościach naszego codziennego życia pamiętajmy, że wspólnie musimy utrzymać nasz kościół i parafię. W obecnym czasie gdy parafia nie ma niedzielnych tac możemy wpłacać dobrowolną ofiarę na podane niżej konto parafialne. Dziękujemy również my kapłani za wsparcie w tych trudnych dniach.

BNP Paribas Bank Polska  S.A  71 2030 0045 1110 0000 0415 5180