V Niedziela Zwykła ? 09.02.2020 r.

 1. Przybliżamy się do czasu Misji Świętych w naszej parafii, o których wspominaliśmy w czasie kolędy. Misje rozpoczynamy w sobotę, 7 marca o godz. 18:00. Już dzisiaj zaplanujmy ten czas od 7-15 marca.
 2. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  – w poniedziałek św. Scholastyki Dziewicy
  – we wtorek NMP z Lourdes ? Światowy Dzień Chorego
  – w piątek Święto św. Cyryla i Metodego patronów Europy. Tego dnia przypadają również popularne Walentynki za wstawiennictwem św. Walentego będziemy modlić się za wszystkich zakochanych.
 3. W sobotę przypada 33 rocznica święceń biskupich Ks. Bpa Piotra Skuchy. Módlmy się, aby dobry Bóg darzył Go obficie swoim błogosławieństwem, a święty patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.
 4. W przyszłą niedzielę przypada miesięczna taca na potrzeby kościoła i parafii. Bóg zapłać za wyjątkowe potraktowanie tej tacy.
 5. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory o godz. 16:45. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 9:30.
 6. Dzisiaj po Mszy św. rodzice chorego na białaczkę syna Pawełka będą zbierali ofiary na bardzo kosztowne leki. Pawełek walczy o życie. Dziękujemy wszystkim za wsparcie.
 7. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb śp. Sabiny Włoszczowskiej z ul. Akacjowej. Zmarła polecamy Bogu w modlitwie.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej; jest Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny, czasopisma dla dzieci i młodzieży (?Jaś i Ola?, ?Mały Gość Niedzielny?).

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień ?Szczęść Boże?.