XXX Niedziela Zwykła ? 27.10.2019 r.

 1. W ostatnich dniach października zapraszamy na nabożeństwa różańcowe które odprawiane są pół godziny przed Mszą Św. Dzieci pierwszokomunijne już  w przyszłą niedzielę przynoszą planszę z nabożeństw różańcowych.
 2. W piątek 01.11 Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym kościele będą o godz: 7, 8, 9:30, 11 i 17. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12:30. Tego dnia odbędzie się procesja na cmentarzu przy Al. Mireckiego o godz. 13:30. Po procesji Msza Święta w kaplicy za naszych zmarłych. Tego dnia na cmentarzu naszej diecezji klerycy będą zbierać ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego.
 3. W sobotę Dzień Zaduszny wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane o godzinie 9 i 18.
 4. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i oktawalnych codziennie o godz. 17:15, w niedzielę o 16:15. Po różańcu Msza Święta oktawalna za naszych zmarłych.
 5. Porządkując groby naszych zmarłych pamiętajmy o modlitwie w ich intencji. Przyjmowane są nadal wypominki roczne, oktawalne, i jednorazowe.
 6. W tym tygodniu w liturgii przypada:
  – w poniedziałek Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  – I piątek i I sobota miesiąca.
  Odwiedziny chorych w sobotę od 10:30. W piątek z racji Święta nie ma wieczornej adoracji.
 7. W przyszłą I niedzielę miesiąca listopada o godz. 8 Msza Święta w intencji Żywego Różańca.
 8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, jest: Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny, czasopisma dla dzieci i młodzieży Jaś i Ola oraz Mały Gość. Gość Niedzielny po 6 zł

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień Szczęść Boże