XXIX Niedziela Zwykła ? 20.10.2019 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Misyjny rozpoczynając Tydzień Misyjny
  2. Serdecznie zapraszamy na trwające nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną. Dzieci przychodzą od poniedziałku do piątku.
  3. We wtorek 22.10 wspomnienie św. Jana Pawła II, a zarazem o godzinie 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. Rity patronki od spraw trudnych i beznadziejnych. Przynieśmy ze sobą róże, które zostaną poświęcone. Po Mszy św. ucałowanie relikwii świętej.
  4. Przygotowując się do Uroczystości Wszystkich Świętych pamiętajmy o modlitwie w intencji zmarłych. Przyjmowane są wypominki roczne, jednorazowe i oktawalne w zakrystii lub kancelarii.
  5. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb + Rafała Olczyka  z ulicy Naftowej. Zmarłego polecamy Bożemu Miłosierdziu.
  6. W najbliższy czwartek 24.10  członkowie Żywego Różańca  gromadzą się w swoich kościołach parafialnych na nabożeństwie różańcowym i w duchowej łączności, trwając na modlitwie, dziękując za dzieło Żywego Różańca  w Polsce i prosząc o beatyfikację sługi Bożej Pauliny Jaricot.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej jest Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny, czasopisma dla dzieci i młodzieży Jaś i Ola oraz Mały Gość. Od przyszłej niedzieli Gość Niedzielny będzie po 6 zł

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień Szczęść Boże