XII Niedziela Zwykła ? 23.06.2019 r.

 1. Trwa oktawa Bożego Ciała, którą uroczyście zakończymy we czwartek Mszą św. o g. 18.00. Przed Mszą św. po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna po placu kościelnym.
 2. Dzisiaj Dzień Ojca. Modlimy się za wszystkich ojców – żyjących i zmarłych.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
  Poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  Czwartek – wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy.
  Piątek – Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Tego dnia nie ma postu.
  Sobota – Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 9.00 i 18.00. Ofiary jakie złożymy na tace będą przeznaczone na wsparcie działalności Ojca Świętego i Stolicy Apostolskiej. Jest to także dzień imienin Ks. Bpa Piotra Skuchy.
 4. Już dzisiaj przypominamy, że z racji wakacji w lipcu i sierpniu zmienia się porządek Mszy św. W niedziele o g. 8.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy św. o g. 9.30 i 17.00. W dni powszednie Msza św. tylko o g, 18.00, a kancelaria czynna będzie po Mszy św o g. 18.00.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ – w tygodniu o g. 17.45, a w niedzielę i święta o g. 16.45. Osoby uczestniczące w nabożeństwie majowym zachęcamy, aby po nim pozostać na Mszy św. wieczornej.
 6. Wczoraj w naszym, kościele sakramentalny związek małżeński zawarli Maja Olszewska i Grzegorz Zimny. Nową rodzinę polecajmy Bogu w modlitwie.
 7. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb + Bogusława Frączkiewicza z ul. Naftowej. Zmarłego polecajmy Bogu w modlitwie.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Arkę, Cuda i łaski Boże. Dla dzieci Małego Gościa oraz Jaś i Ola.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę,
a na nadchodzący tydzień: Szczęść Boże!