Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego ? 02.06.2019 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj XII Święto Dziękczynienia. W całej Polsce po Mszy św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie, która jest Votum Narodu za uchwalenie Konstytucji 3 Maja i odzyskanie Niepodległości.
 2. Dzisiaj przypada 40 rocznica I Pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski.  Modlimy się za wszystkich Polaków by byli wierni papieskiemu nauczaniu
 3. Trwa Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. W sobotę diakoni naszego Seminarium przyjmą święcenia prezbiteratu. Módlmy się w ich intencji, aby umocnieni darami Ducha Świętego wiernie pełnili swoją kapłańską posługę.
 5. W tym tygodniu w liturgii:
  Poniedziałek – wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy.
  Środa – wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika.
  Sobota – wspomnienie św. Jadwigi Królowej.
 6. W tym tygodniu I Piątek miesiąca.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ – w tygodniu o g. 17.45, a w niedzielę i święta o g. 16.45. Osoby uczestniczące w nabożeństwie majowym zachęcamy, aby po nim pozostać na Mszy św. wieczornej.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 12.30 będzie udzielany sakrament chrztu.
 9. Od wczoraj w naszym kościele jest obecna figura MB Róży Duchownej, która przybyła z par. św. Rafała Kalinowskiego i będzie u nas do I soboty lipca.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Arkę, Cuda i łaski Boże. Dla dzieci Małego Gościa oraz Jaś i Ola.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!