Poniedziałek Wielkanocny ? 22.04.2019 r.

  1. Trwamy w radości płynącej ze Zmartwychwstania Pańskiego przeżywając Oktawę Wielkanocy, dlatego z tej racji w piątek nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.
  2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego, za ofiary złożone na kwiaty, a także za ofiary oraz żywność dla biednych i potrzebujących złożone w Wielką Sobotę.
  3. W przyszłą ? II Niedzielę Wielkanocną – obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu Godzina Miłosierdzia o g. 15.00, będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  4. Z racji Oktawy w najbliższy piątek nie ma postu.
  5. W przyszłą Niedzielę w naszej parafii będziemy przeżywać Dzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa. Przybędzie do nas kleryk z naszego Seminarium. Ofiary jakie tego dnia złożymy na tacę będą przeznaczone na będą przeznaczone na utrzymanie naszego Diecezjalnego Seminarium Duchownego.
  6. Nieszpory dzisiaj o g. 16.45.
  7. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w piątek o g. 16.30 w kościele.
  8. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb + Wiesławy Stankiewicz z ul. Akacjowej. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu w naszej modlitwie.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Źródło. Dla dzieci Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy miłego świątecznego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę,
a na nadchodzący tydzień:

Szczęść Boże!