XXXI Niedziela Zwykła ? 04.11.2018 r.

 1. Trwa oktawa modlitw za zmarłych w czasie której zapraszamy na różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i oktawalnych – w dni powszednie o g. 17.30, a dzisiaj o g. 16.30. Po różańcu Msza św. za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach. Zakończenie oktawy w czwartek. Przyjmowane są jeszcze wypominki oktawalne i roczne.
 2. W tym tygodniu w liturgii:
  Piątek ? Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  Sobota ? wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża.
 3. W przyszłą niedzielę Święto Niepodległości. Tegoroczne święto jest wyjątkowe – 100 lat temu Polska odzyskała niepodległość. Wyraźmy naszą miłość do Ojczyzny poprzez piękne znaki: wywieszoną biało-czerwona flagę i uczestnictwem we Mszy św.
  Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona o g. 8.00.
 4. W sobotę w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości ? zapraszamy na WYPOMINKI PATRIOTYCZNE O G. 17.30. Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy różaniec za Ojczyznę i wszystkich poległych w walce o jej niepodległość.
 5. Również w sobotę o g. 17.00 w kościele św. Barbary w Sosnowcu odbędą się Diecezjalne Wypominki Patriotyczne z udziałem KS. Bpa Grzegorza Kaszaka.
 6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o g. 19.00 w salce na plebanii.
 7. Spotkanie ministrantów w sobotę o g. 10.00 w zakrystii.
 8. Wychodząc z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na prześladowanych chrześcijan w Pakistanie.
 9. Sosnowieckie Biuro Radia Maryja zaprasza na XXIV Czuwanie Modlitewne Rodziny Radia Maryja z diecezji sosnowieckiej, które odbędzie się 8 listopada na Jasnej Górze od g. 19.15 do 21.30.
 10. Wczoraj w naszej parafii sakramentalny związek małżeński zawarli Małgorzata Podlejska i Maciej Janczar. Nową rodzinę polecajmy Bogu w modlitwie.
 11. W tym tygodniu odbył się pogrzeb + Stanisława Siwiec z ul. Naftowej. Zmarłego polecajmy Bogu w modlitwie.
 12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy: Gościa, Niedzielę, Źródło, Arkę, a dla dzieci: Mały Gość oraz Ola i Jaś.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz