XXIV Niedziela Zwykła ? 16.09.2018 r.

 1. Rozpoczynamy dzisiaj Triduum ku czci św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci, młodzież, wychowawców i rodziców w poniedziałek i wtorek na g. 18.00.
 2. Zapraszamy na niedzielne nieszpory o g. 16.45.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
  Wtorek ? święto św. Stanisława Kostki, zakonnika.
  Środa ? jak każdego 19 dnia miesiąca o g. 18.00 będziemy się modlić za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki.
  Czwartek ? wspomnienie św. Andrzeja Kim ? Taegon, Pawła Chong – Hasang i Towarzyszy męczenników.
  Piątek ? Święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Jest to zarazem III piątek miesiąca o g. 15.00 – Godzina Miłosierdzia.
  Sobota ? jak każdego 22 dnia miesiąca o g. 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. Rity, poświęcenie róż i ucałowanie Jej relikwii.
 4. We wtorek z racji imienin ks. Proboszcza zostanie odprawiona Msza św. koncelebrowana o g. 18.00. Pierwsza intencja od Żywego Różańca, a druga od Przyjaciół. Otoczmy w tym dniu modlitwą i życzliwością Ks. Stanisława uczestnicząc w tej Mszy św. Solenizantowi już dzisiaj składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych, opieki Matki Najświętszej i skutecznego wstawiennictwa św. Patrona.
 5. Młodzież klas VIII Szkoły Podstawowej i klasy III Gimnazjum, która za rok o tej porze przyjmie Sakrament Bierzmowania, zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o g. 9.30, a po niej pierwsze spotkanie organizacyjne i zapisy. Rodziców tej młodzieży prosimy o wsparcie młodzieży w tym przygotowaniu.
 6. Pierwsze powakacyjne Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o g. 19.00 w salce na plebanii. Zapraszamy nowe osoby.
 7. Spotkanie ministrantów i nowych kandydatów do posługi przy ołtarzu w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.0 w zakrystii.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy: Gościa, Niedzielę, Źródło,Cuda i łaski Boże, a dla dzieci: Mały Gość oraz Ola i Jaś.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i miłego wypoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz