Uroczystość Narodzin św. Jana Chrzciciela ? 24.06.2018 r.

 1. Rozpoczęliśmy okres wakacji nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii.
 2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa, które są odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
  Środa – NMP Nieustającej Pomocy i św. Cyryla Aleksandryjskiego.
  Czwartek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  Piątek – Uroczystość ŚŚ. Apostołów Piotra i Pawła. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas w tym dniu post. Msze św. o g. 9.00 i 18.00. Ofiary składane na tace przeznaczone są na Stolicę Apostolską. Dzień imienin Ks. Bpa Piotra Skuchy. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
 4. W najbliższą niedzielę Msza św. za Żywy Różaniec o g. 8.00.
 5. Biuro pielgrzymkowo – turtystyczne CREDO z Krosna zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie i odpoczynek na Chorwacji w dn. 11 – 19 sierpnia. Koszt 470 zł i 225 Euro. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce oraz u ks. Andrzeja.
 6. W ostatnim tygodniu odbył się pogrzeb + Leokadii Skiba z ul. Akacjowej. Zmarłą polecajmy miłosiernemu Bogu w modlitwie.
 7. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu z racji wakacji zmienia się porządek Mszy św. niedzielnych – 8.00, 11.00 i 12.30. W tygodniu tylko o g. 18.00, nie ma Mszy św. porannej. Kancelaria w tygodniu czynna tylko po Mszy św. o g. 18.00. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa, Niedzielę, Źródło, Arka, Cuda i łaski. Dla dzieci Jasia, Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz