XI Niedziela Zwykła ? 17.06.2018 r.

 1. W naszej diecezji sosnowieckiej Uroczystość św. Brata Alberta Głównego Patrona diecezji.
 2. Jutro 29 rocznica święceń kapłańskich Ks. Bpa Grzegorza Kaszaka. Wypraszajmy Mu potrzebne łaski w pasterzowaniu Kościołowi Sosnowieckiemu.
 3. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Pana Jezusa, które są odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej.
 4. W tym tygodniu w liturgii:
  Wtorek ? jak każdego 19 dnia miesiąca o g. 18.00 Msza św. i modlitwy za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszko, a po Mszy św. ucałowanie jego relikwii.
  Czwartek ? wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  Piątek – jak każdego 22 dnia miesiąca na Mszy św. o g. 18.00 modlimy się za wstawiennictwem św. Rity, po Mszy św. poświęcenie róż i ucałowanie relikwii Świętej.
 5. W piątek zakończenie roku szkolnego i katechetycznego ? z tej racji Msza św rano o g. 8.00 (nie ma Mszy św. o g. 7.30) na którą zapraszamy dzieci młodzież, nauczycieli, wychowawców i rodziców, aby podziękować za miniony rok pracy. Zachęcamy przed Mszą św. do skorzystania ze spowiedzi św.
 6. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o g. 19.00 w salce na plebanii.
 7. Spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii św. we czwartek po wieczornej Mszy św. o g. 18.45 w kościele.
 8. Biuro pielgrzymkowo – turystyczne CREDO Z Krosna zaprasza na pielgrzymkę do Medjugorie i odpoczynek na Chorwacji w dn. 11 ? 19 sierpnia. Koszt 470 zł i 225 Euro. Szczegółowe informacje na plakacie w gablotce oraz u ks. Andrzeja.
 9. Już dzisiaj przypominamy, że w lipcu i sierpniu z racji wakacji zmienia się porządek Mszy św. niedzielnych ? 8.00, 11.00 i 12.30. W tygodniu tylko o g. 18.00, nie ma Mszy św. porannej. Kancelaria w tygodniu czynna tylko po Mszy św. o g. 18.00. Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa, Niedzielę, Źródło, Arka. Dla dzieci Jasia, Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz