IV Niedziela Wielkanocna ? 22.04.2018 r.

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej oraz kwartalne Dni Modlitw w tej intencji.
 2. Próby liturgiczne dla dzieci komunijnych – poniedziałek, wtorek i piątek o g. 18.45, a w środę o g. 17.00 w kościele.
 3. Spotkanie z rodzicami dzieci klas czwartych, które w tym roku będą miały Rocznicę I Komunii św. w środę po Mszy św. o g. 18.00 w kościele.
 4. W sobotę w Krakowie Łagiewnikach odbędzie się beatyfikacja krakowskiej pielęgniarki Sługi Bożej Hanny Chrzanowskiej. W centrum jej życia duchowego były Ewangelia i Eucharystia.
 5. W tym tygodniu w liturgii:
  Poniedziałek ? Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  Wtorek – wspomnienie św. Jerzego, męczennika
  Środa ? święto św. Marka Ewangelisty. Dzień Modlitw o Urodzaje.
 6. Dziękujemy firmie z Chrzanowa za solidne i sprawne wstawienie 12 nowych okien w naszym kościele. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu kościoła i potem w jego posprzątaniu.
 7. Biuro pielgrzymkowo – turystyczne CREDO Z Krosna zaprasza na pielgrzymkę do Medziugorje i odpoczynek na Chorwacji w dn. 11 ? 19 sierpnia. Koszt 470 zł i 225 Euro. Szczegółowe informacje u ks. Andrzeja.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Źródło. Dla dzieci Jasia, Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz