III Niedziela Wielkanocna ? 15.04.2018 r.

 1. Przeżywamy dzisiaj w naszej parafii Dzień Modlitwa o Nowe Powołania Kapłańskie i Zakonne. Cieszymy się obecnością wśród nas kleryka z V roku. Dziękujemy za złożone ofiary na utrzymanie naszego Diecezjalnego Seminarium Duchownego.
 2. Od jutra firma z Chrzanowa rozpocznie wymianę okien w naszym kościele.
 3. Z tego powodu w tym tygodniu będzie tylko Msza św. wieczorna o g. 18.00, która będzie odprawiana w salce katechetycznej na plebanii. Wejście do salki bocznymi drzwiami od strony kościoła.
 4. Dzisiaj Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które koncentruje się na Liście Św. Pawła Apostoła do Rzymian.
 5. Jutro 16.04 papież senior Benedykt XVI obchodzi swoje 91 urodziny. Pamiętajmy o Nim w modlitwie
 6. W czwartek jak każdego 19. dnia miesiąca, będziemy też modlić się za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki, za Ojczyznę , ludzi pracy i bezrobotnych. Po Mszy św. ucałowanie jego relikwii.
 7. W niedzielę jak każdego 22. dnia miesiąca o g. 8.00, będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Rity z Casci. Po Mszy św. poświęcenie róż i ucałowanie jej relikwii.
 8. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę o g. 19.00 w salce na plebanii.
 9. Spotkanie ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę o g. 10.00 w salce na plebanii.
 10. W najbliższą niedzielę przypada miesięczna taca na potrzeby kościoła i parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wyjątkowe potraktowanie tej tacy.
 11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Źródło. Dla dzieci Jasia, Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz