II Niedziela Wielkanocna ? 08.04.2018 r.

  1. Kończąc Oktawę Wielkanocy przeżywamy dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego. W tym dniu Godzina Miłosierdzia o g. 15.00, będziemy modlić się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Ofiary jakie tego dnia złożymy na tacę będą przeznaczone na Caritas i wszystkie dzieła miłosierdzia
  2. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego ? dzień Świętości Życia. Msze św. o g. 7.30 i 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii Dzień Modlitw o Nowe Powołania Kapłańskie i Zakonne. Przybędzie do nas kleryk z V roku. Ofiary jakie złożymy na tace przeznaczone będą na utrzymanie naszego Diecezjalnego Seminarium Duchownego.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek g. 17.00 w kościele.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 11.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Rocznica I Komunii św. w niedzielę 27 maja o g. 11.00. Spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych w środę 25 kwietnia po Mszy św. wieczornej o g. 19.00 w kościele.
  7. Przypominamy, że w sobotę 14.04 Pielgrzymka Diecezjalna do Sanktuarium MB Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Głównym punktem jest Msza św o g. 12.00. Zapisy w kancelarii lub zakrystii. Koszt 50 zł.
  8. W ostatnim tygodniu odbyły się pogrzeby+ Witolda Faltin z ul. Naftowej i + Danuty Klimek z Zagórza. Zmarłych polecajmy Bogu w modlitwie.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Źródło. Dla dzieci Jasia, Małego Gościa Niedzielnego.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień:
Szczęść Boże!

Dodaj komentarz