Święto Chrztu Pańskiego ? 7.01.2018

 1. Dzisiaj Świętem Chrztu Pańskiego kończymy okres liturgiczny Bożego Narodzenia. Kolędy możemy tradycyjnie śpiewać do 2 lutego.
 2. Od jutra rozpoczynamy okres zwykły, który potrwa do Środy Popielcowej.
 3. Z racji kolędy nie ma w dni powszednie Mszy św. wieczornej, jest tylko Msza św. o g. 7.30. Kancelaria parafialna czynna tylko po tej Mszy św.
 4. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
 5. W sobotę 13 stycznia o g. 19.00 odbędzie się w naszym kościele koncert kolęd w wykonaniu Chóru Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pod dyr. Michała Brożka. Organizatorem koncertu jest nasza parafia i Stowarzyszenie im. Konstantego Ćwierka w Sosnowcu.
 6. W tym tygodniu odbył się pogrzeb + Wiesława Teper z ul. Naftowej. Zmarłego polecajmy Bożemu Miłosierdziu w naszej modlitwie.
 7. Porządek kolędy wywieszony jest na drzwiach kościoła i podany w internecie. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany tego porządku – w razie wypadków losowych, o których wcześniej poinformujemy. Obok ofiary kolędowej możemy złożyć ofiarę na wymianę nowych okien w naszym kościele.
 8. PORZĄDEK WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA TEN TYDZIEŃ

  Plan wizyty duszpasterskiej – Kolędy (2017/2018)

 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Polecamy Gościa Niedzielnego, Niedzielę, Źródło. Dla dzieci Mały Gość Niedzielny i Jaś.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku,
dziękujemy za wspólna modlitwę, a na nadchodzący tydzień: Szczęść Boże!

Dodaj komentarz