XII Niedziela Zwykła ? 25.06.2017

 1. Rozpoczęliśmy okres wakacji. Wyjeżdżając na urlop nie zapominajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
 2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym zmienia się porządek Mszy św. W dni powszednie Msza św. tylko o g. 18.00, a w niedzielę o g. 8.00, 11.00 i 12.30. Nie ma Mszy św. porannych w tygodniu, w niedzielę nie ma Mszy św. o g. 9.30 i 17.00.
 3. Serdecznie zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa, które są odprawiane codziennie po Mszy św. wieczornej.
 4. W tym tygodniu w liturgii:
  Wtorek ? wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  Środa ? wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  Czwartek ? Uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o g. 9.00 i 18.00. Taca przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Tego dnia imieniny obchodzi Ks. Bp Piotr Skucha, otoczmy Go naszą modlitwą.
 5. W sobotę jako I miesiąca wizyty u chorych z posługą sakramentalną od g. 9.30.
 6. W przyszłą niedziele o g. 8.00 Msza św. za Żywy Różaniec.
 7. W ostatnim tygodniu zmarli + Stanisława Gugała z ul. Naftowej i + Krzysztof Ślęzak z ul. Akacjowej. Zmarłych polecajmy Bogu w modlitwie.
 8. Polacy ze Starego Skałatu i okolic i Ks. Rafał Chajduga z par. Miłosierdzia Bożego zapraszają na wycieczkę do Lwowa i na Podole  w terminie od 1 ? 6 sierpnia.  Koszt 570 zł. Szczegóły  ciekawego programu na plakacie w gablocie.
 9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny i czasopisma dla dzieci i młodzieży: Jaś i Mały Gość Niedzielny.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, dziękujemy
 za wspólną modlitwę, a na najbliższe dni życzymy – Szczęść Boże.

Dodaj komentarz