IV Niedziela Wielkanocna ? 07.05.2017

 1. Dzisiaj o g. 17.00 ks. Bp Ordynariusz Grzegorz Kaszak dokona uroczystego wprowadzenia pochodzącej z Portugalii figury NMP Fatimskiej w 100 ? lecie fatimskich objawień. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, młodzież przygotowującą się do bierzmowania, dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, Żywy Różaniec, Rycerzy Kolumba, chór parafialny, Służbę Liturgiczną Ołtarza i wszystkie grupy działające  w naszej parafii.
 2. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny odprawiane są codziennie po Mszy św. wieczornej, dzisiaj wyjątkowo z racji uroczystości o g. 16.30.
 3. Dzisiejszą niedzielą Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele oraz kwartalne dni modlitw w tej intencji.
 4. W tym tygodniu w liturgii:
  Poniedziałek – Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski.
  Sobota ? wspomnienie NMP z Fatimy. Zapraszamy na Różaniec Fatimski i procesję po Mszy św.
 5. Spotkanie ministrantów w piątek po wieczornej Mszy św.
 6. Uroczystość I Komunii świętej 21. Maja o g. 11.00.
 7. Próby liturgiczne dla dzieci pierwszokomunijnych w wtorek i środę o g. 18.45, a w piątek o g. 17.00. Obecność dzieci obowiązkowa!
 8. W tym tygodniu nie ma spotkań dla bierzmowanych.
 9. W miesiącu maju jest wiele wolnych intencji mszalnych. Zamówiona w intencji naszych bliskich Msza św. jest najpiękniejszym darem jaki możemy im ofiarować.
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło i czasopisma dla dzieci i młodzieży: Jaś i Mały Gość Niedzielny.

Wszystkim życzymy  pięknego niedzielnego odpoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę,
a na nadchodzący tydzień: Szczęść Boże!

Dodaj komentarz