Poniedziałek Wielkanocny ? 17.04.2017

 1. Trwamy w radości ze Zmartwychwstania Pańskiego przeżywając Oktawę Wielkanocy.
 2. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. O g. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Ofiary zbierane tego dnia na tacę będą przeznaczone na Caritas.
 3. Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu Ciemnicy  i Grobu Pańskiego, a także za złożone ofiary i żywność dla potrzebujących.
 4. Krąg biblijny w środę po Mszy św. o g. 18.00 w salce na plebanii.
 5. Spotkanie ministrantów w piątek o g. 17.00 w zakrystii.
 6. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych w piątek o g. 17.00 w kościele.
 7. W środę jak każdego 19 dnia miesiąca o g. 18.00 modlitwy za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki za naszą Ojczyznę, za poszukujących pracy i bezrobotnych oraz ucałowanie jego relikwii.
 8. W piątek jako III miesiąca o g. 15.00 ? Godzina Miłosierdzia.
 9. W sobotę o g. 7.30 – jak 22. dnia każdego miesiąca w naszej parafii – jest odprawiana Msza  św. przez wstawiennictwo św. Rity z Cascii, patronki od spraw trudnych i beznadziejnych, a po niej modlitwy i ucałowanie relikwii Świętej. Zapraszamy do udziału w tej Eucharystii i do przyniesienia róż, które są poświęcane ku czci św. Rity.
 10. W sobotę o g. 16.00 figurka MB Fatimskiej przejdzie do rodzin na ul. Akacjowej. Przyjmijmy Matkę Bożą z miłością i wpisujmy się do kroniki peregrynacyjnej.
 11. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło i czasopisma dla dzieci i młodzieży: Jaś i Mały Gość Niedzielny.

Wszystkim życzymy  miłego świątecznego odpoczynku,
dziękujemy za wspólną modlitwę, a na nadchodzący tydzień: Szczęść Boże!

Dodaj komentarz