XIII Niedziela Zwykła ? 26.06.2016

 1. Serdecznie zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej.
 2. Rozpoczęliśmy okres wakacji w czasie których nie zapomnijmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św.
 3. W tym tygodniu w liturgii:
  – Poniedziałek ? 27.06 ? wspomnienie MB Nieustającej Pomocy.
  – Środa 29.06 ? uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św.  o g. 9.00 i 18.00. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na Stolicę Apostolską. W tym dniu obchodzi swoje imieniny Ks. Bp Piotr Skucha. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
 4. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca lipca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną w sobotę od g. 9.30.
 5. W najbliższą niedzielę Msza św. w intencji Żywego Różańca o g. 8.00.
 6. W lipcu i sierpniu  w tygodniu będzie tylko jedna Msza św. wieczorem o g. 18.00, nie będzie Mszy św. porannej. W niedzielę będą Msze św. o g. 8.00, 11.00 i 12.30, nie będzie Mszy św. o g. 9.30 i 17.00.
 7. W okresie wakacyjnym kancelaria będzie czynna od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej. W pilnych sprawach będzie można kontaktować się pod podany numer telefonu.
 8. Z racji Światowych Dni Młodzieży w lipcu nie ma urlopów dla księży. Można więc w dni powszednie lipca zamawiać jeszcze intencje Msze św. na g. 18.00.
 9. Wiemy już, że do naszej parafii przed ŚDM przybędzie młodzież z Indii, z diecezji Bombaj.
 10. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny, a w nim film DVD: UFAM TOBIE ? opowieść Macieja Bodasińskiego i Lecha Dokowicza o iskrze miłosierdzia, która zapala ogień na świecie. Cena bez zmian ? 5 zł.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, dziękujemy za wspólną modlitwę, a na najbliższe dni życzymy – Szczęść Boże!