X Niedziela Zwykła ? 05.06.2016

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. W związku z przypadającym dzisiaj IX Świętem Dziękczynienia w całej Polsce po Mszy św. zbiórka do puszek na zakończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
  3. Spotkanie parafialnego  zespołu wolontariuszy przed ŚDM w Krakowie dzisiaj po Mszy św. o g. 17.00 w salce na plebanii.
  4. Krąg biblijny we środę po Mszy św. o g. 18.00 w salce na plebanii.
  5. W tym tygodniu w liturgii przypada wspomnienie: we środę – św. Jadwigi Królowej, w piątek – bł. Bogumiła Biskupa, w sobotę – św. Barnaby Apostoła.
  6. W piątek 10 czerwca o g. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ks. Andrzeja ? naszego wikariusza ? z okazji 16 rocznicy jego święceń kapłańskich.
  7. Wczoraj sakramentalny związek małżeński zawarli: Krystian i Sylwia Koćwin. Nową rodziną polecamy Bogu w modlitwie.
  8. Od 3 czerwca w kinach  można oglądać film: Bóg w Krakowie. To dzieło o potędze Bożego miłosierdzia, sile modlitwy, nadziei, przebaczeniu poświęceniu, miłości, wolności i tęsknocie człowieka za Stwórcą. Partnerem filmu są Światowe Dni Młodzieży. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny, i czasopisma dla dzieci i młodzieży.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, dziękujemy za wspólną modlitwę, a na najbliższe dni życzymy – Szczęść Boże.