IV Niedziela Wielkanocna – 17.04.2016

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Służby Bożej w Kościele.
  2. W sobotę Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona naszej Ojczyzny. To także dzień imienin papieża Franciszka. Tego dnia o g. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dyrygenta naszego chóru p. Jerzego Sojki z okazji jego imienin.
  3. Dzisiaj na Mszy św. o g. 8.00 została poświęcona figura św. Michała Archanioła, którą otrzymaliśmy w darze z Rzymu.
  4. Spotkanie ministrantów w piątek o g. 17.30 w zakrystii.
  5. Zachęcamy rodziny naszej parafii, aby zgłaszały się do przyjęcia młodzieży, która przyjedzie do Sosnowca przed Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się pod przewodnictwem Ojca Św. Franciszka w Krakowie. Wypełnijmy deklarację, którą zostawiliśmy podczas kolędy, przynieśmy ją do kancelarii lub zakrystii. Nasza parafia ma przyjąć 35 osób. Okażmy naszą piękną polską gościnność.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Źródło, Gość Niedzielny, Arka i czasopisma dla dzieci i młodzieży: Jaś i Mały Gość Niedzielny.

Wszystkim życzymy miłego niedzielnego wypoczynku, dziękujemy
za wspólną modlitwę, a na najbliższe dni życzymy Szczęść Boże.